spanish xxx porn
xxx videos
c99 php shell
سكس
Comisiones 2019 - 2020
Dolgun memeli hatun banyodan yeni çıkmıştır porno Daha bornozu üstündeyken salona gelir koltuğa sikiş oturur Biraz televizyon izledikten sonra bir şeyler mobil pornolar yemek için mutfağa doğru gider Mutfağa girdiği anda sex resim kocasını çıplak görür ve bornozunu çıkarır Parti de porno kaslı zencilere am vermeyi tercih eden esmer japon sikiş HD Bu porno videoda liseli Japon kız parti de kaslı liseli porno zencileri görünce kendini siktirmeye başlıyor sikiş hikayeleri üniversitelileri sexy kıyafetlerle ve mini eteklerle frikik sex gif vermeleriyle hamile kalmalarıyla biliriz

Comisiones 2019 - 2020

 Ver Listado de Presidentes de Comisión

 COMISIÓN DE ASUNTOS AGROPECUARIOS, PESCA, AMBIENTE Y RECURSOS NATURALES
 
 No.
NOMBRE CARGO PAÍS
1   JOSÉ RICARDO CRUZ PRESIDENTE EL SALVADOR
2

RAMON EMILIO GORIS TAVERAS
VICEPRESIDENTE
REP. DOMINICANA
3

DALVIER AMATH TUÑÓN REYES
SECRETARIO PANAMÁ
4
LUCAS EVANGELISTO AGUILERA PINEDA  INTEGRANTE  HONDURAS
5
ANGELO ROBERTO BOTTAZZI SUÁREZ
INTEGRANTE HONDURAS
6   ELIDA MARÍA GALEANO CORNEJO INTEGRANTE NICARAGUA
7
RAMÓN GONZÁLEZ MIRANDA
INTEGRANTE NICARAGUA
8
AVA ROSSANA GUEVARA PINTO
INTEGRANTE HONDURAS
9
MÁXIMO LEBRÓN
INTEGRANTE REP. DOMINICANA
10

CARLOS GUILLERMO MAGAÑA TOBAR
INTEGRANTE EL SALVADOR
11   MANUEL ANTONIO MENESES RUIZ
INTEGRANTE  GUATEMALA
12   EDUARDO FERNANDO PONCE AGUILAR INTEGRANTE GUATEMALA

 

 COMISIÓN DE ASUNTOS JURÍDICOS E INSTITUCIONALIDAD REGIONAL
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 ERWIN EDUARDO VELÁSQUEZ HERRERA
PRESIDENTE  GUATEMALA
2 NELSON DE LA CRUZ ALVARADO VICEPRESIDENTE
EL SALVADOR
3 MARTHA MARINA GONZÁLEZ DÁVILA
SECRETARIA  NICARAGUA
4 JOSÉ LUIS OSWALDO CORDOVA MARTÍNEZ INTEGRANTE
EL SALVADOR
5 FRANKLIN RAFAEL DE LA CRUZ RAMOS
INTEGRANTE REP. DOMINICANA
6 JUAN PABLO GARCÍA FARINONI INTEGRANTE PANAMÁ
7 EDGAR SALVADOR NAVAS NAVAS
INTEGRANTE NICARAGUA 
8 GLORIA GUADALUPE OQUELÍ SOLÓRZANO INTEGRANTE HONDURAS
9 MIGUEL OVIEDO CAMPOS INTEGRANTE  REP. DOMINICANA 

 COMISIÓN DE DESARROLLO MUNICIPAL Y PARTICIPACIÓN CIUDADANA
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 SANTIAGO DE JESÚS RODRÍGUEZ PEÑA
PRESIDENTE REP. DOMINICANA
2 LUZ MARGARITA VÁSQUEZ ESCOBAR
VICEPRESIDENTA PANAMA
3 ADOLFO JOSÉ MARTÍNEZ COLE SECRETARIO NICARAGUA
4 OSCAR ORLANDO BURGOS INTEGRANTE HONDURAS
5 GISELLE DE LOURDES BURRILLO SAIZ INTEGRANTE
PANAMA
6 JOAQUÍN FLORES ESPAÑA INTEGRANTE GUATEMALA
7 HERMES ALCIDES FLORES MEDINA
INTEGRANTE EL SALVADOR
8 EVA NICOLLE MONTE BAC  INTEGRANTE GUATEMALA
9 FANNY CAROLINA SALINAS FERNÁNDEZ
INTEGRANTE  HONDURAS

 

 COMISIÓN DE EDUCACIÓN, CULTURA, DEPORTE, CIENCIA Y TECNOLOGÍA
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 JUAN GERARDO GUERRERO GARNICA PRESIDENTE
GUATEMALA
2 FERNANDO BAUTISTA ANDREU
VICEPRESIDENTE  EL SALVADOR
3 MARÍA ESPERANZA VALLE BUITRAGO
SECRETARIA  NICARAGUA
4 ANA INGRID BERNAT COFIÑO INTEGRANTE GUATEMALA
5 JUAN ALBERTO COHEN SANDER
INTEGRANTE REP. DOMINICANA
6 KIMBERLY SARAÍ GUEVARA MIRALDA
INTEGRANTE HONDURAS
7 CARMEN MIRELYS UCETA VELEZ INTEGRANTE REP. DOMINICANA
8 HÉCTOR ABDIEL VALDERRAMA TABORDA INTEGRANTE PANAMÁ

 

 COMISIÓN DE INTEGRACIÓN, COMERCIO Y DESARROLLO ECONÓMICO
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 JOSÉ WILFREDO SALGADO GÓMEZ PRESIDENTE
EL SALVADOR
2 ANA VICTORIA HERNÁNDEZ PÉREZ
VICEPRESIDENTA  GUATEMALA
3 MANUEL ISIDRO CASTILLERO GUERRA SECRETARIO PANAMÁ
4 ANTONIO ECHEVERRÍA VELIZ INTEGRANTE EL SALVADOR
5 VÍCTOR MANUEL MOJICA INTEGRANTE REP. DOMINICANA
6 JIMMY MORALES CABRERA
INTEGRANTE GUATEMALA
7 SANDRA IBERIA NORIEGA SIEIRO INTEGRANTE PANAMA
8 GUILLERMO ANTONIO OSORNO MOLINA
INTEGRANTE NICARAGUA
9 MANUEL DE JESUS PICHARDO ARIAS
INTEGRANTE REP. DOMINICANA

 

 COMISIÓN DE LA MUJER, NIÑEZ, JUVENTUD Y FAMILIA
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 MARÍA DILMA QUEZADA
PRESIDENTA HONDURAS
2 AIDA ESTER BLANCO TALAVERA
VICEPRESIDENTA
NICARAGUA
3 MARIO ROBERTO VALDEAVELLANO HERNÁNDEZ
SECRETARIO  GUATEMALA
4 IRMA SEGUNDA AMAYA ECHEVERRIA
INTEGRANTE EL SALVADOR
5 SILVIA GARCÍA POLANCO
INTEGRANTE REP. DOMINICANA
6 RACHEL GONZÁLEZ SANTOS DE RODRÍGUEZ INTEGRANTE PANAMÁ
7 HEIDY CAROLINA MIRA SARAVIA
INTEGRANTE EL SALVADOR
8 JAIME ARTURO NATIVÍ GÁLVEZ INTEGRANTE HONDURAS
9 DORIS MARÍA TIJERINO HASLAM
INTEGRANTE NICARAGUA

 

 COMISIÓN DE MACROECONOMÍA Y FINANZAS
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 DIEGO AQUINO ACOSTA ROJAS
PRESIDENTE
REP. DOMINICANA
2 FRANCISCO NAZARIO CANO TORREZ
VICEPRESIDENTE
NICARAGUA
3 RUBÉN DE LEÓN SÁNCHEZ
SECRETARIO
PANAMÁ
4 WILFREDO FRANCISCO CERRATO DURÓN
INTEGRANTE
HONDURAS
5 JUAN PABLO RILEY PORTILLO INTEGRANTE GUATEMALA
6 JACQUES EMANUEL SEDNER WEISS INTEGRANTE GUATEMALA

 

 COMISIÓN DE PUEBLOS INDÍGENAS Y AFRODESCENDIENTES
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1
BLANCA FLOR AMÉRICA BONILLA
PRESIDENTA EL SALVADOR
2 SIDNEY ORLINGTON FRANCIS MARTIN
VICEPRESIDENTE
NICARAGUA
3 ANTHONY ARIEL PAVÓN ALMENDÁREZ SECRETARIO HONDURAS

 

 COMISIÓN DE RELACIONES INTERNACIONALES Y ASUNTOS MIGRATORIOS
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
 1 GUILLERMO DANIEL ORTEGA REYES
PRESIDENTE  NICARAGUA
2 MARÍA MIRTALA LÓPEZ MEJÍA
VICEPRESIDENTA EL SALVADOR
3
DORINDO JAYAN CORTEZ MARCIAGA
SECRETARIO PANAMÁ
4 CARLOS JOSÉ DE JESÚS GUZMAN ABREU
INTEGRANTE REP. DOMINICANA
5 CARLOS RODOLFO OUTTEN GONZÁLEZ INTEGRANTE PANAMÁ
6 ERICK HAROLDO RODAS RUANO INTEGRANTE GUATEMALA
7 TONY RAFUL TEJADA INTEGRANTE REP. DOMINICANA

 

 COMISIÓN DE SALUD, SEGURIDAD SOCIAL, POBLACIÓN Y ASUNTOS LABORALES Y GREMIALES
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 ENGELS MARTÍN PINEDA GARCÍA PRESIDENTE HONDURAS
2
ALEYDA DE LA CRUZ TRUJILLO RUIZ
VICEPRESIDENTA NICARAGUA
3 MONICA GABRIELA BRONCY GARCÍA
SECRETARIA  GUATEMALA
4 HÉCTOR EDUARDO APARICIO DÍAZ INTEGRANTE PANAMÁ
5 JAFETH ERNESTO CABRERA FRANCO INTEGRANTE GUATEMALA
6 JOSÉ NELSON GUARDADO MENJIVAR
INTEGRANTE EL SALVADOR
7 SERGIA ELENA MEJÍA DE PEÑA INTEGRANTE  REP. DOMINICANA
8 MARIO ALFREDO MOYA LOVO INTEGRANTE HONDURAS


 COMISIÓN DE SEGURIDAD CIUDADANA, PAZ Y DERECHOS HUMANOS
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 LARISSA REGINA COLINDRES
PRESIDENTA  NICARAGUA
2 WILLIAM ALFREDO HERNÁNDEZ
VICEPRESIDENTE EL SALVADOR
3 AURA LILY ESCOBAR ANLEU
SECRETARIA  GUATEMALA
4 GRACIA MARÍA DE FATIMA LARRAVE RIVAS
INTEGRANTE EL SALVADOR
5 MARÍA ALMA JUDITH FLORES PORRAS INTEGRANTE GUATEMALA
6 OSCAR ALBERTO MARTÍNEZ INTEGRANTE HONDURAS
7 JULIO ENRIQUE PALACIOS SAMBRANO INTEGRANTE PANAMÁ
8 JOSE FRANCISCO PEÑA GUABA INTEGRANTE REP. DOMINICANA
 

 

 COMISIÓN DE TURISMO
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 JACKELINE DEL CARMEN MUÑOZ CEDEÑO PRESIDENTA PANAMÁ
2 CLAUDIA LORENA ALAS DE ÁVILA VICEPRESIDENTA
EL SALVADOR
3 JUAN PABLO PLÁCIDO SANTANA
SECRETARIO REP. DOMINICANA
4 MANUEL ANTONIO MOISES ADAMES LOCKWARD
 INTEGRANTE REP. DOMINICANA
5
JULIO ERNESTO ALVARADO
INTEGRANTE HONDURAS
6 JOSÉ ANTONIO ALVARADO CORREA
INTEGRANTE NICARAGUA
7 UARREN OSCAR BEITIA PEÑA INTEGRANTE PANAMÁ
8 ILIANA GUADALUPE CALLES DOMÍNGUEZ INTEGRANTE GUATEMALA
9 JOSÈ NARCISO RAMOS REYES INTEGRANTE PANAMÁ
10 HILIANA SARMIENTO DE MANDUJANO
INTEGRANTE HONDURAS

 

 COMISIÓN POLÍTICA Y DE ASUNTOS PARTIDARIOS
 
 No. NOMBRE CARGO PAÍS
1 AMADO CERRUD ACEVEDO PRESIDENTE
PANAMÁ
2 ALTAGRACIA MARTHA PÉREZ CAMPUSANO VICEPRESIDENTA REP. DOMINICANA
3 OMAR ANTONIO GONZÁLEZ GALLARDO SECRETARIO HONDURAS
4 NEFTALÍ ALARCÓN SANDOVAL INTEGRANTE GUATEMALA
5 JAMILET DEL SOCORRO BONILLA INTEGRANTE NICARAGUA
6 NERY BONILLA AMAYA
INTEGRANTE EL SALVADOR
7 WALTER REINIERY CASTELLANOS SAUCEDA
INTEGRANTE HONDURAS
8 JOSÉ ERASMO PORTILLO FERNÁNDEZ
INTEGRANTE HONDURAS
9 GERARDO SUVILLAGA INTEGRANTE
EL SALVADOR
10 ORLANDO JOSÉ TARDENCILLA INTEGRANTE NICARAGUA
11 ALCIBIADES VÁSQUEZ VELÁSQUEZ INTEGRANTE PANAMÁ

CONOZCA LA DELEGACIÓN DE EUROLAT AQUÍ 

 

05/03/2020   

paykasa paykwik
pantolon askisi pantolon askisi